Pripravujeme maľovanú cyklo – turistickú mapu Vysoké Tatry deťom

15. 06. 2020Novinky

Naše vydavateľstvo vydalo v minulých rokoch desiatky maľovaných máp. Tento originálny produkt sa stretol s obrovským úspechom, namaľovali sme prakticky celú republiku a predstavili ju tak nevšedným spôsobom Vám všetkým.

banner_cyklo-turisticka_mapa_vysoke-tatry-detom

Podporme spoločne deti

Maľovaná cyklo-turistická mapa je určená predovšetkým pre plánovanie pešej turistiky, ale aj cyklovýletov s deťmi. V prednej mapovej časti tak nájdete vyznačené turisické a  cyklotrasy regiónu Vysoké Tatry vrátane zaujímavostí, ktoré stoja za návštevu. Kartografiu nechávame samozrejme na odborníkoch z KST a SCK, my sa postaráme o umeleckú stránku mapy. Z druhej strany sa potom môžete tešiť na rozprávanie o Vysokých Tatrách, ktoré jednoduchým a hravým spôsobom predstaví deťom toto územie a naláka ich k spoznávaniu. Popri tom tu nájdete aj pútavé články o obciach, mestách, firmách i školách, ktoré sa do projektu zapojili. A práve každý jeden článok bude doplnený o obrázky malých umelcov. Či už sa zapoja Vaše vlastné deti a alebo žiaci základných umeleckých škôl, práve tu budú mať možnosť pochváliť sa všetkým so svojím výtvarným talentom

Mapy pre každého

Zaujali sme Vás? Potom vedzte, že toho je ešte oveľa viac. Zapojením sa do projektu získate maľované cyklo-turistické mapy Vysoké Tatry deťom a možnosť sa v tejto mape prezentovať. Článok o Vašej obci, meste, škole alebo firme napíše naša šikovná textárka tak, aby zaujal aj toho najmenšie čitateľa. Vedľa toho Vám, ale ponúkneme túto mapu aj na plastové alebo hliníkové tabuľu a dokonca aj so stojanom, pätkami i podrobným návodom. Vy už len stojan s mapou dáte na to správne miesto a budete sa tešiť z toho, ako bude o mapu medzi ľuďmi záujem. Hotové skladané mapy potom môžete využiť ako darček pre kolegov, zamestnancov, žiakov a študentov, zásobiť Vaše informačné centrum a alebo obdarovať každú domácnosť vo Vašej obci. Využitie je skrátka obrovské.

Chceme, aby Vám výsledná mapa a prezentácie v nej priniesla úžitok a veľa spokojných turistov vo Vysokých Tatrách. Preto sme v týchto dňoch projekt odštartovali, aby sme si boli istí, že na každého z Vás budeme mať dostatok času.

Pripravovanú cyklo-turistickú maľovanú mapu Vysoké Tatry deťom Vám predstaví náš regionálny projektový manažér JUDr. Peter Sloboda, ktorého môžete kontaktovať na telefónnom čísle +421 919 181 345 alebo prostredníctvom e-mailu a dohodnúť si termín schôdzky.

Neváhajte a zapojte sa do jedinečného projektu!

Pin It on Pinterest

Share This