Pripravujeme maľovanú cyklomapu Dolné Ponitrie a Požitavie deťom 

10. októbra 2022

Novinky

Naše vydavateľstvo vydalo v minulých rokoch desiatky maľovaných máp. Tento originálny produkt sa stretol s obrovským úspechom, namaľovali sme prakticky celú republiku a predstavili ju tak nevšedným spôsobom vám všetkým.

Podporme spoločne deti 

Maľovaná cyklo mapa je určená predovšetkým pre plánovanie cyklovýletov s deťmi. V prednej mapovej časti tak nájdete vyznačené turisické a  cyklotrasy regiónu Dolné Ponitrie a Požitavie vrátane zaujímavostí, ktoré stoja za návštevu. Kartografiu nechávame samozrejme na odborníkoch z KST a SCK, my sa postaráme o umeleckú stránku mapy. Z druhej strany sa potom môžete tešiť na rozprávanie o Podpoľaní, ktoré jednoduchým a hravým spôsobom predstaví deťom toto územie a naláka ich k spoznávaniu. Popri tom tu nájdete aj pútavé články o obciach, mestách, firmách i školách, ktoré sa do projektu zapojili. A práve každý jeden článok bude doplnený o obrázky malých umelcov. Či už sa zapoja Vaše vlastné deti a alebo žiaci základných umeleckých škôl, práve tu budú mať možnosť pochváliť sa všetkým so svojím výtvarným talentom.

Mapy pre každého 

Zaujali sme Vás? Potom vedzte, že toho je ešte oveľa viac. Zapojením sa do projektu získate maľované cyklo mapy Podpoľania deťom a možnosť sa v tejto mape prezentovať. Článok o Vašej obci, meste, škole alebo firme napíše naša šikovná textárka tak, aby zaujal aj toho najmenšie čitateľa. Vedľa toho Vám, ale ponúkneme túto mapu aj na plastové alebo hliníkové tabuľu a dokonca aj so stojanom, pätkami i podrobným návodom. Vy už len stojan s mapou dáte na to správne miesto a budete sa tešiť z toho, ako bude o mapu medzi ľuďmi záujem. Hotové skladané mapy potom môžete využiť ako darček pre kolegov, zamestnancov, žiakov a študentov, zásobiť Vaše informačné centrum a alebo obdarovať každú domácnosť vo Vašej obci. Využitie je skrátka obrovské.

Chceme, aby Vám výsledná mapa a prezentácie v nej priniesla úžitok a veľa spokojných turistov na Podpoľaní. Preto sme v týchto dňoch projekt odštartovali, aby sme si boli istí, že na každého z Vás budeme mať dostatok času.

Pripravovanú cyklo maľovanú mapu Dolné Ponitrie a Požitavie deťom Vám predstaví naša regionálna projektová manažérka Ing. Miroslava Osvaldová, ktorú môžete kontaktovať na telefónnom čísle +421 905 713 885 alebo prostredníctvom e-mailu osvaldova@cbs.sk a dohodnúť si termín schôdzky. 

Neváhajte a zapojte sa do jedinečného projektu!