Maľovaná cyklomapa Hont deťom

SKU 9788081441677
€2.00
Skladom
1
Popis produktu

Slovensko si môžete pozrieť rôznymi spôsobmi. Ak nechcete, aby vás boleli nohy, vysadnite na bicykle. Uvidíte toho oveľa viac za krátky čas a nebudete mať žiadny problém s parkovaním. Tak poďme spolu objaviť región nachádzajúci sa v juhozápadnej časti stredného Slovenska – HONT.

Na kolesách s pohonom dvoch nôh uvidíte všetky zaujímavosti Hontu a okrem toho budete mať skvelý pocit z toho, že ste to s prehľadom zvládli. Za vami ostanú len pokorené kopce, vrchy, doliny, hrady aj potoky. No len si to predstavte, vyberiete si trasu a po celom dni objavovania si užijete kúpanie v tajchu (to sú také malé jazierka) alebo na nejakom kúpalisku. Alebo sa na potulkách mestami odrazu ocitnete na jarmoku, koncerte alebo na oslavách, ktoré ste vôbec neplánovali. No nie je to úžasné? Navyše, hontianske cyklotrasy sa dajú prejsť na obyčajných aj horských bicykloch, stačí si len správne vybrať a naplánovať cestu.

Cez Štiavnické vrchy sa vám oplatí vysadnúť na horský bicykel. Na potulkách za objavovaním kostolíkov, rotúnd, viníc a voňavých ovocných sadov postačia celej rodine aj mestské bicykle.

Chcete aby Vaše dieťa nebolo v zajatí počítačových hier, tabletov či mobilov, ale aby sa aj hýbalo a malo radosť z pohybu?
Tak neváhajte a začnite s ním aktívne športovať. Cyklistika môže byť tou správnou voľbou.

Neviete kam vyraziť? Chcete sa dozvedieť aké atrakcie a možnosti tento región ponúka?
Nie je nič jednoduchšie ako si prezrieť maľovanú cyklomapu Hont deťom a odhaliť všetko, čo je v regióne Hont krásne a zaujímavé. Vyberte si svoj cieľ a pripravte sa na cyklovýpravu napríklad do Banskej Štiavnice, do Brhloviec, či nenáročnou tesárskou trasou do Dudiniec.

Čo je na maľovanej cyklomape Hont deťom zaujímavé a výnimočné?

  • krajina na mape je zachytená z perspektívy, ktorá je ľahko čitateľná aj dieťaťu
  • obsahuje overené a bezpečné cyklotrasy Slovenským cykloklubom
  • obsahuje všetky významné zaujímavosti regiónu
  • pre deti je v mape aj súťaž
  • kresbičky do mapy tvorili deti z regiónu a deti z detských domovov


Partneri projektu sú: Slovenský cykloklub, Úsmev ako dar, Detská tour Petra Sagana a ďalšie subjekty regiónu Hont
Uložiť tento produkt na neskôr

Pin It on Pinterest

Share This