Kniha - Slovensko z neba Exclusive II. vydanie

SKU 9788081441943
€49.99
Skladom
1
Popis produktu
ISBN: 9788081441943
Vydavateľ: CBS spol, s.r.o.
Dátum vydania: 2018
Vydanie: 2. vydanie
Formát (rozmer): 300 x 220 mm
Počet strán: 236
Jazyk: slovenský
Jazyk: anglický
Jazyk: nemecký, ruský, francúzsky, čínsky
Väzba: pevná väzba
Autor: Milan Paprčka

Kniha Slovensko z neba Exclusive II. vydanie, je unikátna reprezentatívna kniha leteckých fotografií Slovenska. Nádherné, až dych vyrážajúce letecké zábery nášho malebného Slovenska, vás prevedú tými najkrajšími zákutiami. Prekrásna príroda a hory, úchvatné hrady a zámky je len zlomok toho, čo všetko Slovensko ponúka.

Táto kniha je predurčená ako veľmi hodnotný darček nielen pre slovenských, ale aj zahraničných návštevníkov, či obchodných partnerov. Je v piatich jazykoch, čo umocňuje jej použitie.

Kniha je opatrená exkluzívnym, doplnkovým bielym obalom s výrezom Slovenska a je zabalená vo fólii.

„Vždy som bol presvedčený, že Slovensko je jednou z najkrajších krajín Európy, a možno aj na svete. Len ho v zahraničí ešte veľa ľudí neobjavilo.

Od detstva sa túlam po všetkých jeho krásnych zákutiach a poznám ho ako vlastnú dlaň. Veľa cestujem po svete, tak to viem porovnať. No a keď som sa stal pilotom a videl Slovensko z neba, toto moje presvedčenie sa ešte utvrdilo. Mnoho krásnych dní som strávil vznášaním sa nad majestátnymi horami, hlbokými údoliami, malebnými jazerami, monumentálnymi hradmi a historickými slovenskými mestami.

Vždy som so sebou mal fotoaparát a často fotil. Buď som fotil ja a niekto z mojich známych pilotoval, alebo som pilotoval a niekto iný fotografoval. Týmto sa všetkým mojim priateľom chcem poďakovať za spoluprácu, je to aj ich kniha. Takéto poletovanie robím už 9 rokov a sú to desiatky až stovky hodín každý rok, počas ktorých vzniklo mnoho zaujímavých záberov. S týmito zábermi sa s vami teraz chcem podeliť v tejto unikátnej knihe.

Užite si Slovensko z neba, pretože takto ho ešte nepoznáte. Verím, že vďaka tejto knihe ho budete milovať ešte viac ako doteraz.“ Autor, pilot a fotograf Milan Paprčka
+ maľovaná mapa ako DARČEK
Uložiť tento produkt na neskôr

Pin It on Pinterest

Share This