Cyklomapa Nové Zámky a okolie

SKU 9788081440793
€2.99
Skladom
1
Popis produktu

Nížiny, Arborétum Mlyňany, kaštieľ v Palárikove, hvezdáreň v Hurbanove, či Loďkový mlyn a drevený most v Kolárove! Ručne maľovaná mapa Nové Zámky a okolie pre cyklisov ponúka to najlepšie z regiónu nielen pre cyklistov!

Máte radi umenie? chceli by ste ochutnať z domácej úrody vinárov tohto územia, alebo sa tu chcete ubytovať a neviete kde? cyklookruhy a cyklotrasy s množstvom zaujímavých doplnkových informácií.
Prečo práve maľované cyklomapy a komu sú určené?

Nie každý z nás sa dokáže bez problémov orientovať v klasickej mape. Väčšinou sa spoliehame na GPS v mobiloch či navigáciách. Tie sú určite fajn, no málokedy ukážu, okolo akého kostolíka práve pôjdeme, aké mestečko je za tamtým kopcom, či aký hrad sa to týči na tom kopci naľavo. Tieto informácie však v ručne maľovanej mape človek nájde. A dokonca v perspektíve, ktorá je ľahko čitateľná aj človeku, ktorý sa v bežnej mape orientovať nevie, či dieťaťu.

No a takto zobrazenú krajinu sme spojili s cyklistikou, doplnením cyklotrás. Zároveň je to praktická pomôcka pre každého cyklistu - veľkého aj malého.
Mapa obsahuje:

  • najdôležitejšie pamiatky regiónu
  • historické pamiatky a prírodné zaujímavosti
  • cyklotrasy
  • turistické chodníky
  • zaujímavosti, históriu a súčasnosť okolitých miest a obcí
  • informácie o dôležitých miestach, inštitúciách, ubytovaní, stravovaní a iných službách pre turistov
Uložiť tento produkt na neskôr

Pin It on Pinterest

Share This