Maľovaná mapa na mieru

Na požiadavku zákazníka vieme vytvoriť ručne maľovanú mapu akéhokoľvek územia.

Najčastejšie projekty

 

1. Maľovaná mapa intravilánu obce

Tento typ maľovanej mapy je najčastejšie stvárnený bez horizontu, použije sa kolmejší pohľad. Vďaka tomuto pohľadu sa lepšie dajú zobraziť ulice v obci a tiež je možné ich lepšie popísať. Mapa slúži hlavne na orientáciu v obci.

2. Maľovaná mapa katastra obce

Účelom tohto typu mapy je zorientovať návštevníka v celom katastri obce. Je vhodná na zakreslenie náučných a turistických chodníkov, či cyklotrás. Orientácia v intraviláne obce môže byť vďaka mierke a šikmému pohľadz obmedzená. Pre tento typ mapy sa často rozhodujú starostovia obcí s peknou panorámou alebo množstvo miestnych častí.

3. Maľovaná mapa mesta

Pre tento typ maľovanej mapy sa volí kolmý pohľad, aby sme nezakryli ulice na pozadí mapy. Dôraz je kladený na maľbu detailov historických budov, ktorých je v meste viac. Takýmto spôsobom sa dá urobiť mapa celého mesta, ale najväčšie čaro majú detailné mapy starého mesta.

4. Maľovaná mapa regiónu / mikroregiónu

Pre mapu mikroregiónu alebo väčšieho regiónu používa maliar ako podklad špeciálnu 3D mapu krajiny, ktorú si sami vyrobíme. Vychádza z aktuálnej topografickej mapy a ortofoto snímok a vo výsledku sa môžete spoľahnúť, že maľovaná mapa bude nie len veľmi pekná, ale aj presná.

5. Maľovaná mapa lyžiarskeho alebo rekreačného strediska

Lyžiarske stredisko s vyznačením zjazdoviek? Mapa aquaparku? Mapa golfového ihriska alebo zoologickej záhrady? Tieto mapy sa maľujú na podklade leteckých fotografii, ktoré si sami vyhotovujeme a dodatočne spájame alebo graficky upravujeme ak je zakryté niečo dôležité.

Čo všetko je v cene?

6 bodov, ktoré máte zahrnuté v cene

Originálny obraz (rozmer 150x100 alebo 120x80 cm) vytvorený technikou akryl

Hotová mapa vytlačená na 5 mm hrubej tabuli, chránená laminom

Digitálne tlačové dáta vo formáte PDF a CD

Interaktívna maľovaná mapa, ktorú si môžete umiestniť na svoju stránku

Nevýhradné, tretej osobe nepredajné autorské práva na ďalšie ľubovoľné šírenie diela

Letecké fotografie v plnej kvalite na CD, ktoré vznikli pri výrobe mapy

Viac informácii

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať

Pin It on Pinterest

Share This